שיווק במובייל

»
שיווק במובייל

אחד מאמצעי השיווק המתקדמים ביותר הוא שיווק במובייל, מדובר בשיווק דרך מכשירים סלולריים, שנעשה מאד פופולרי אחרי השיווק המקוון בכלל. לא תמיד יודעים בעלי עסקים איך מלבצע שיווק במובייל נכון, ומסיבה זו הם נכשלים ומאבדים את פוטנציאל השיווק וחבל. חברת טיפ2ביז המעניקה שרותי קידום עסקים וחברות באינטרנט, מייעצת עבור הלקוחות איך לעשות שיווק במובייל כדי להצליח בתוצאות.

שיווק במובייל עם טיפ2ביז

סיבות שיווק במובייל

הסיבה הבלעדית אשר מזרזת אותנו להפעיל שיווק במובייל בצורה נכונה, היא מפני שלקוחות רבים מעדיפים את הדרך הזו ומצאו שהיא מועדפת עליהם פי כמה. אם עד עכשיו ידענו ששיווק באינטרנט דרך האתר הוא גולת הכותרת, הרי שמעתה אנו מתבשרים כי שיווק במובייל הרבה יותר מעשי. הסיבות לכך הם:

  • אנשים רבים מעדיפים להשתמש בטלפון סלולרי במקום מחשב נייח או נייד.
  • לקוחות מעדיפים לבצע את חיפושיהם דרך מובייל ופחות דרך האתרים במחשב.
  • על פי הסקרים, יותר ויותר אנשים יעברו לשימוש במובייל בעתיד הקרוב ויזנחו את הדרך השמרנית של המחשב.

חשיבות שיווק במובייל

אם כך, ישנה חשיבות-על לעשות שיווק במובייל בצורה נכונה. הבעיה היא שעד היום הנושא לא מספיק מושקע, וישנו קושי להגיע אל קניה חווייתית ונעימה. אנשים רבים מתקשים בעת שהם מבקשים לעשות רכישה דרך המובייל, הם לא מצליחים למלא טופס, לא מבינים לאן עליהם לפנות ואיך למעשה מממשים זאת. המציאות הלא נוחה עלולה לגרום להם לנטוש את המערכת ופשוט לעזוב. בתור בעל עסק כמובן שזה הדבר האחרון אותו אנו רוצים, לגרום לזליגה החוצה של לקוחות רק בגלל שלא אפשרנו להם לעשות שיווק במובייל בצורה חווייתית.

מה עושים?

הפתרון היחיד הוא להשקיע בצורת שיווק במובייל ולעשות את זה באמצעות חברה מקצועית. חברת טיפ2ביז נותנת מענה מוחלט לכל הנוגע אל שיווק במובייל ומדריכה את הלקוחות שרוצים להצליח בתהליך. אצלנו יודעים איך נכון לעשות את השיווק הזה, משום שהוא שונה מן השיווק באינטרנט, ישנם כללים מיוחדים של שיווק במובייל שעלינו לאמץ אותנו לעצמם. למשל: חשוב לקצר מאד בתהליך שיווק זה, אין מקום לטקסטים ארוכים ומיותרים. יש ליצור תמצות נכון של המסר, ומה שיותר קצר וקולע יותר מתאים.

מדובר באומנות, צריך לדעת איך עושים זאת. אם תרצו להנות מהיתרונות של שיווק במובייל, פנו עכשיו אל חברת טיפ2ביז והתחילו לאסוף לקוחות!

השאירו פרטים לקבלת הצעת מחיר לקידום האתר שלכם.